تكنولوژي
جديدترين اخبار تكنولوژي
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 9
ديروز : 1
افراد آنلاين : 1
همه : 1243
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

اما با سرعت اطلاعاتي كه در سال 2019 منتشر شد ، مي توان به راحتي لحظه هاي به ياد ماندني سال را فراموش كرد.

نگران نباشيد ، اينجا در TechRadar ، ما قصد داريم 10 مورد از بهترين لحظه هاي بازي سال 2019 را تجربه كنيم. بنابراين با يادآوري بازي هاي جالب و مكالمات مهم فرهنگي ، و همچنين موارد ويژه ، با ما همراه شويد. آب پرندگان گمراه كننده ...

از زمان طلوع هزاره ، پوكمون بر كنسول هاي قابل حمل مسلط شده است ، اما تا كنون اين حق راي دادن نتوانسته است به انگلستان عشق و علاقه اي را كه به حق او نشان مي دهد نشان دهد.

به همان اندازه كانتو ، جوهو و هونن بالاخره ، ما سرانجام پيكچو را در خاك بزرگ انگليس با شمشير و سپر پوكمون مشاهده كرديم. آخرين ورود بازي Freak به مجموعه نمادها ، Galar را به ما داد ، سرزميني مملو از قوري و ذغال سنگ و مراكز Pokémon كه به اندازه ميخانه ها دو برابر هستند.
Valve يك بازي جديد Half-Life را فاش كرد

مي دانيم ، درست است؟ Valve در حقيقت دوباره شروع به ساختن نرم افزار مي كند. دوازده سال از Half-Life 2: Episode 2 مي گذرد و Valve آماده ارائه تجربه بعدي اين سري است: Half-Life: Alyx. اما اسب هاي خود را در آنجا نگه داريد ، اين يك prequel است و فقط در واقعيت مجازي در دسترس است. 2020 ثابت خواهد كرد كه آيا اين فروشنده سيستم است كه مي خواهد باشد ، اما فعلاً ، ما با ادامه اين سريال و هر بازي آينده از Valve كه داراي خواص كلاسيك زيادي در طاق خود هستند ، منتظر ادامه اين سريال هستيم. قلمرو

اين به نظر مي رسد يكي از اولين تجربه هاي واقعي AAA VR است كه مي تواند ميليون ها بازيكن را به سمت اكوسيستم بكشاند ، به خصوص با توجه به اينكه از استعداد كمپو سانتو (Firewatch ، در دره خدايان) حمايت كرده است كه شير را در سال 2018 جذب كرد.
Auto Chess به Battle Royale جديد تبديل مي شود

تقريباً مانند Battle Royale سال گذشته ، سال 2019 واقعاً سال اتومبيل شطرنج بود. استوديوي Drodo در ماه ژانويه سال 2019 موفق شد Hit Dota Auto Chess را به عنوان مود در Dota 2 راه اندازي كند و مابقي آن تاريخ است.

از آن زمان ، ما به اين نتيجه رسيديم كه Valve با Drodo به توافق رسمي برسيم تا Dota Underlords را به صورت يك بازي جداگانه با شخصيت هاي رسمي Dota 2 و League of Legends با Tactics Teamfight سرگرم كنيم. صحنه اتومبيل شطرنج شروع به تجاوز به فضاي esports كرده و موفقيت بزرگي را در موبايل پيدا مي كند كه تعداد ركوردشكني در حال حاضر وجود دارد. اگر Zeitgeist را از دست داده ايد ، بازي ها كم كم مانند نمونه هاي عجله به بازار احساس مي كنند و در واقع هدف شما در مرزهاي سرگرم كننده يك ژانر در حال رشد است ، بنابراين آنها را بررسي كنيد!
جزئيات بيشتر PS5 و Xbox Series X فاش شد

كنسول هاي جديد قرار است در اواخر سال 2020 راه اندازي شوند و در سال 2019 اطلاعات بيشتري در مورد نحوه شكل گيري آنها كسب كرديم. Xbox Series X مايكروسافت رديابي اشعه را به كنسول ها مي بخشد ، قادر به 4K در 60 FPS باشد و داراي يك SSD سپر براي بارهاي سريعتر است.

در همين حال ، PS5 از تلويزيونهاي 8K پشتيباني خواهد كرد ، همچنين داراي SSD است و شايعه مي شود كه با يك بسته VR به روز شده (شايد PSVR 2؟) همراه باشد ، بنابراين كيف پول خود را ، گيمرها آماده كنيد! نسل بعدي درست در گوشه و كنار است.
جنگ انحصاري ادامه دارد

موفقيت Fortnite باعث ظهور فروشگاه بازي Epic شد ، پاسخي براي توسعه دهنده انحصار بازار رايانه شخصي Valve با Steam. پس از راه اندازي در دسامبر سال 2018 ، اين سرويس به سرعت هدايت شد و در سال 2019 بر مكالمه مسلط شد زيرا پس از بازي با مشخصات بالا ، بازي را تضمين مي كند ، بسياري از مدعيان بازي سال از جمله Control ، The Outer Worlds و Outer Wilds را تحت پوشش قرار مي دهد.

به نظر نمي رسد كه اين عكس العمل به صعود آن آسيب برساند ، اما با Origin ، Uplay ، Xbox Game Pass PC و Google Stadia كه اكنون در طبيعت قرار دارند ، قرار است به يك ميدان نبرد انحصاري در رايانه شخصي تبديل شود.
آن غاز وحشتناك

اين روز دوست داشتني در صنعت بازي ها است و همه يك غاز وحشتناك است. در مورد خلاصه انفجار بازي غاز Untitled غاز از خانه هاوس ، يك پديده ويروسي است كه توسط گروهي از توسعه دهندگان ظاهر شد كه باعث مي شوند غده هاي فرومايه فروتنانه باشند.

هنگامي كه در ماه سپتامبر به دامان ما افتاد ، گيمرها با تمجيد از اين جانور غيرقابل جبران ، جان سالم به در برد. اين بازي از آن زمان تاكنون صدها هزار نسخه فروخته شده و در صدر نمودار فروش قرار گرفته است. نتيجه بدي از شوخي احمقانه نيست ، ها؟
Apple Arcade زندگي را وارد بازار موبايل مي كند

اپل وقتي در ماه سپتامبر سال 2019 سرويس اشتراك بازي هاي آنلاين موبايل خود يعني Apple Arcade را راه اندازي كرد ، همه را شگفت زده كرد ، فقط براي بسياري از افراد فهميدند كه كتابخانه آن با يك لژيون از بازديدهاي غيرقابل انكار بسته شده است ، تقريباً به صورت پنهاني راه اندازي شد و بسياري را به بازي جدي در تلفن همراه خود كشاند. يك بار ديگر تلفن

بسياري از بازي هاي تجربي و هيجان انگيز ايندي وجود دارد كه در حال حاضر با قيمت نسبتا ارزان قيمت در دسترس هستند ، دريافت كنيد كه اين كار بدون ريزگردها نيست. Sayonara Wild Hearts ، WhatTheGolf ، Grindstone و موارد ديگر منتقدان و علاقهمندان به بازي هاي موبايل را خوشحال كرده اند ، با بازي هاي جديد ماهانه به بازي و سرگرمي مي روند و هوا و هواي مطلوبي و استقبال از هواي تازه را وارد بازار موبايل مي كنند.
كيانو ريوز در سايبرپانك

"شما نفس گير هستيد!" اين فريادي بود كه در طول كنفرانس برجسته E3 مايكروسافت امسال مايكروسافت وقتي Keanu Reeves صحنه را به دست آورد و فاش كرد كه در حال بازي جاني سيلورهد در Cyberpunk 2077 بود.

پيچ و تاب كاملاً هيچ كس نديد ، اما همه از آن بسيار خوشحال بودند ، حالا ليوان خونين Keanu Reeves در يكي از بازيهاي موردعلاقه سال 2020 تبديل به همراهي هوش مصنوعي شد. گويي به دلايل ديگري نياز داريم تا از پيگيري CDProjektRed براي پيگيري The Witcher 3 هيجان زده شويم.

يك لحظه عظيم ديگر در طول E3 2019 بايد اين را آشكار كند كه نينتندو در حال كار روي دنباله اي براي The Legend of Zelda: Breath of the Wild ، عنوان پديدار Nintendo Switch است كه طرحي را كه ما در مورد Zelda مي انديشيم ، تشديد مي كند.

Breath of the Wild 2 هنوز يك عنوان رسمي ندارد اما طرفداران در حال مرگ هستند كه مي دانند ورودي بعدي چگونه شكل مي گيرد. اگر تريلر آشكار چيزي نگذرد ، به نظر مي رسد اين بار كمي فريبنده خواهد بود. در صورت تمايل ، ماسورا Majora's Breath of the Wild's Ocarina of Time.
يك جوان 16 ساله در جام جهاني Fortnite 3 ميليون پيروز مي شود

از ديوانگي هاي رقص هاي مذهبي گرفته تا كنسرت هاي مجازي و كليپ هاي جنگ ستارگان كه در بازي به نمايش در مي آيند ، اين سال براي فنوم فرهنگي Fortnite كاملاً سال بوده است ، اما هيچ بازيكني از افزايش او به ستارگي به اندازه Bugha ، 16 ساله اهل پنسيلوانيا سود نبرد. كه پس از برنده شدن در مسابقات جهاني افتتاح Fortnite در ژوئيه سال جاري به نيويورك تبديل به يك نام خانوادگي شد ، به لطف مهارت هاي ساخت و ساز نخبگان خود ، بسيار با ارزش 3 ميليون دلار به خانه برد.

امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۵۴:۰۰ ] [ عماد ]
[ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت  /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید  / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار / اخبار جدیدکسب درآمد از بازی حکم آنلاین