تكنولوژي
جديدترين اخبار تكنولوژي
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 12
ديروز : 1
افراد آنلاين : 1
همه : 1246
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

در زمان انتشار ، Nightsword از برخي از بهترين معاملات فناوري Black Friday بهره مي برد و با قيمت 58.72 دلار / 70.32 پوند در بازار به فروش مي رسد ، با اين حال داراي MSRP 80 دلار / 70 پوند است. ما در حال حاضر Razer DeathAdder Elite (30 دلار در زمان نوشتن) را به عنوان بهترين ماوس بازي براي FPS ذكر كرده ايم ، اما Nightsword به نظر مي رسد كه با هشت شكل كاملا متفاوت و يك دكمه قابل برنامه ريزي ديگر ، آن را رقيب كند. بدون داشتن يك رقيب مشابه مانند در حال حاضر در بازار ، Nightsword قصد دارد طاقچه خود را حك كند. و تا آنجا كه مي توانيم از آزمايش خود بگوييم ، اين طاقچه است كه توسط افراد داراي دست بزرگ انجام مي شود و مشتي براي تيراندازها بين رژيم آموزش Dota است.

طراحي و راحتي

اولين نكته اول: اين يكي از بلندترين و اساسي ترين طراحي ماوسهايي است كه ما تاكنون آزمايش كرده ايم. اين يك شكل شاسي تقريباً شبيه به Corsair Scimitar است كه بيشتر با دكمه هاي اضافي به جمعيت MOBA جلب مي كند ، اما Nightsword ارتفاع را به شكلي اغراق مي كند به گونه اي كه فردي با رقم هاي كوچكتر اساساً مجبور به گرفتن كف دست مي شود. با اين گفته ، ارگونومي آن به نظر مي رسد. شيب در قسمت عقب در زير كف دست بسيار راحت است ، در حالي كه دكمه سمت چپ ماوس پيچيده (LMB) و دكمه سمت راست ماوس (RMB) انگشتان را به راحتي در جايي كه لازم است راحت مي كنند. با اين وجود ، افرادي كه انگشتان كوتاه تري دارند ، ممكن است ناراحتي جزئي در قرار دادن انگشت حلقه خود پيدا كنند. گرفتن اين همه راه براي نشستن در سمت راست نياز به كمي كشش دارد ، كه براي من فوراً طبيعي نبود ، به خصوص در مقايسه با ماوس فوق العاده سبك كه اخيراً از آن استفاده كردم ، مقايسه شده است. منهاي.يك بقيه انگشت شست سمت چپ كلمه Nights را به همراه دكمه هاي Em - thumb - پنج - شمارش مي كند. دو در امتداد لبه LMB ، CPI (تعداد هر اينچ ، همچنين به عنوان DPI را نيز مي شناسند) تنظيم كرده و داراي يك خوانش نور سه مرحله اي (شبيه به Ironclaw Corsair) براي كمك به پيگيري حساسيت هستند. دكمه هاي ناوبري وب رو به جلو و عقب و در آخر ، يك دكمه حالت تيرانداز / دكمه DPI فوق العاده پايين كه زير آن قرار گرفته است. در طول اين بررسي موضوع مكرر خواهد بود ، اما انگشتان شست كوتاه تر سعي در دستيابي به هرچه بيشتر اين منطقه دارند. دكمه حالت تيرانداز بسيار جلوتر تنظيم شده است. اين كار در صورتي است كه شما يك بازيكن طبيعي كف دست هستيد كه انگشتان آن تا انتهاي LMB و RMB مي نشيند ، اما اگر بيشتر از نوع چنگال پنجه هستيد ، خيلي دورتر از دسترس قرار داريد.
ويديوهاي تبليغاتي را براي شما توصيه كرد ...

    

همچنين فهميدم كه خط الراس بين انگشت شست لاستيكي و دكمه هاي جلو و عقب بي نظم است. وقتي انگشت شست در واقع بالاي اين دكمه هاست ، به اندازه كافي روشن نيست. اين مسائل جزئي با ماهيت مبهم دكمه هاي تنظيم DPI و موارد جلو / عقب پيچيده شده است. همه اينها براي افسردگي و حركت جزئي كاملاً به نيروي زيادي احتياج دارند.

در LMB و RMB هرچند حركتي جانبي وجود ندارد ، كه به احساس كلي راحتي و پايداري همانطور كه بازي كردم ، كمك كرده است ، به خصوص در تيراندازها ، كه به اهداف شلاق و حركات سريع و فراگير كمك مي كنند. كيفيت ساخت و احساس چرخ ماوس نيز بسيار عالي است. اين ويژگي از طرح لاستيكي ، زيگزاگ براي برآمدگي هاي واضح و مشخص استفاده شده در هنگام حركت استفاده مي كند. هنگام كليك روي چرخ نيز يك كليك رضايت بخش و پاك وجود دارد.

مخلوطي از اتمام و مواد تشكيل دهنده Nightsword RGB را تشكيل مي دهد. من از نظر كلي فروخته نمي شود ، اما اين منطقه عميقاً ذهني است. بيشتر بدن و استراحت از انگشت شست استفاده مي كند ، از لاستيك ساخته شده و لاستيكي استفاده مي كند ، كه احتمالاً باعث افزايش ناراحتي مي شود ، اما در دنياي واقعي نيز پناهگاهي براي گرد و غبار و دانه هاي ريز فراهم مي شود. دكمه هاي سمت چپ و راست ماوس داراي يك پايان صاف و مات است ، در حالي كه يك رنگ مشكي براق لبه بيروني و سمت چپ را لبه مي كند. علاوه بر اين ، سه قسمت مش RGB با نور در قسمت جلوي ماوس و سه قسمت در پشت وجود دارد. اين اتفاق در يك ماوس جريان دارد.

مقياس Nightsword بسته به اينكه وزن هاي فلزي تهيه شده در يك مورد جداگانه را به اتصالات دايره اي در اطراف سنسور اضافه كنيد ، مقادير را با 119 گرم (0.26 پوند) يا 144 گرم (32/0 پوند) راهنمايي مي كند. اين طراحي منحصر به فرد ، مركز ثقل را درست در وسط قرار مي دهد ، نه در جلو يا عقب ، همانطور كه از موش هاي ديگر با وزن هاي اختياري ديده ايم. اين كه آيا اين تفاوت عميقي در عملكرد ايجاد مي كند ، فوراً مشخص نبود. با اين حال ، واضح است كه كورساير در اين طرح انديشه مي ريخت.

عملكرد بازي


براي قرار دادن سنسور نوري سفارشي Nightsword PWM 3391 از طريق سرعت ، من 3D Aim Trainer را اخراج كردم. نرخ نظرسنجي دقيق و فوق العاده سريع 1000 هرتز براي رديابي قابل اعتماد در كل ساخته شده است. شايد كمتر انتظار داشت اين باشد كه نسبت هاي juggernaut Nightsword در يك هدف شليك رفلكس يا هدف شلاق ، واقعاً خوب عمل كند ، كه به جارو هاي طولاني موس احتياج دارد. ماوس بيشتري نسبت به سنسور آن وجود دارد. اين تركيبي از ارگونومي و فناوري است كه بايد يكديگر را تكميل كنند ، و واقعاً در يك تيرانداز كار مي كند

همانطور كه گفته شد ، اين گزينه را داريد كه Nightsword با وزني برابر با 119g يا 144g داشته باشيد. در حين بازي ، پيكربندي 'skinny' 119g را ترجيح دادم. هنوز هم نسبت به بسياري از موش ها وزن بيشتري احساس مي شود و اندازه كلي آن احتمالاً آن احساس را اغراق كرده است ، اما اين به ضرر آن نيست - به ويژه با Age of Wonders: Planetfall. اين بازي يك ديوانگي اكشن در هر دقيقه از يك RTS نيست ، اما يك آرامش بخش 4X (بازي استراتژي كاوش ، گسترش ، بهره برداري و نابودي) به طور معمول در جلسات طولاني بازي مي شود. در اينجا ، Nightsword به مدت طولاني احساس راحتي مي كرد و هرگز مانع پيشرفت نمي شود. اين موش شايد به طور كلي براي تيراندازها مناسب باشد ، با طرح دكمه و شكل آن در موقعيت هاي سريع گام به خوبي بازي مي كند.
ويژگي ها و نرم افزار

اگر اين مورد شما باشد مي توانيد با RGB كاملاً ديوانه شويد. با استفاده از iCUE از Corsair ، سه پنل مش در جلو ، آرم Corsair در قسمت فوقاني عقب و سه پانل مش در پشت در هم قرار گرفته اند و همگي مي توانند به عنوان مناطق RGB جداگانه برنامه ريزي شوند. يك چرخ ديگر نيز در زير چرخ ماوس نيز وجود دارد ، اما در مقايسه با سايرين بسيار ظريف است. اگر كيبورد شما توسط كورساير نيز ساخته شده است ، مي توانيد الگوهاي RGB را در هر دو دستگاه همگام سازي كنيد. سرگرم كننده پنج دقيقه ، اگر هيچ چيز ديگري.

بسيار مفيدتر در iCUE توانايي ضبط دكمه ها ، تنظيم مراحل DPI و حتي كاليبره كردن براي سطح خاصي است كه از ماوس استفاده مي كنيد. با اين حال ، من بعد از اجراي ابزار كاليبراسيون سريع ، كه باعث شد چند مارپيچ را با سرعت تنظيم شده جلب كنم ، تفاوت زيادي پيدا نكردم ، اما اگر خودتان بين حركات نرم و سخت موش حركت كنيد ، اين يك ويژگي مفيد است. غالبا.


گيمرهايي با دست بزرگتر ، هيبريدهاي چنگال نخي و كساني كه وزن بيشتري را در زير دست خود ترجيح مي دهند ، همه يك موش بسيار ارزشمند را در Corsair Nightsword RGB پيدا خواهند كرد. مملو از پاداش هاي اضافي ، مانند آن مناطق RGB و وزن هاي قابل تنظيم ، كه انتظار قيمت را نداريد.

در مقابل ، ماوس در اطراف دكمه هاي انگشت شست احساس ارزان مي كند. و ما بر روي بافت ، لاستيكي و لاستيكي كه اكثر ماوس را پوشش مي دهد ، فروخته نشده است ، يا در بخش ظاهري و يا در تمايل آن براي نگهداري خاك.

اما به طور كلي ، Nightsword يك موش محكم براي كساني است كه از نظر ارگونوميكي متفاوت هستند.

امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۴۳:۴۸ ] [ عماد ]
[ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت  /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید  / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار / اخبار جدیدکسب درآمد از بازی حکم آنلاین


503 Service Unavailable

503

Service Unavailable

The server is temporarily busy, try again later!